Dziś kolejny odcinek gry decyzyjnej. Wyniki poprzedniej gry pokazały znaczne zróżnicowanie opinii głosujących ekspertów.
Jesteśmy ciekawi jak będzie w przypadku poniższego przykładu.
Tło sytuacji:
Jesteś szefem studia tworzącego grę. Przyjąłeś budżet na grę wynoszący 1 000 000 Euro. Miałeś też trochę oszczędności na firmowym koncie – jakieś 250 000 Euro. Właśnie wydałeś 1 200 000 Euro. Od premiery poprzednich gier minęło już sporo czasu, więc serio, dodatkowej kasy w najbliższym czasie mieć nie będziesz. Z drugiej strony, fani wciąż oczekiwaliby dodania do gry wielu funkcji. Co do sensowności niektórych masz wątpliwości, ale w wielu przypadkach przyznajesz fanom rację i uważasz, że gra powinna mieć te funkcje.
Jaką decyzję podejmiesz jako prezes studia?
A) Jak najszybciej finiszujesz tworzenie gry i jak najprędzej ją wydajesz, tak by wystarczyły Ci pozostałe resztki gotówki.
B) Tworzysz i wypuszczasz małą grę, dzięki której możesz dorobić trochę kasy na wykończenie dużego tytułu, ale tym samym narażasz się na krytykę, że zamiast skupiać się na głównym projekcie to rozmieniasz się na drobne
C) Prosisz jednego z wielkich wydawców z prośbą o współfinansowanie projektu. Jednak zażąda on od Ciebie bardzo dużego udziału w zyskach, tak, że Ty nie zarobisz prawie nic.
D) Obetniesz pensje pracownikom, lub zaczniesz im płacić z opóźnieniem
E) Zadłużasz firmę do granic możliwości, aby mieć jak najwięcej pieniędzy na zakończenie projektu.
F) Inną (jaką?)
Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 11
  • 5
  • 13 764
  • 456
  • 10 948