Wydruk waszych propozycji

Nasza akcja trwa już dziesięć dni. W tym czasie osiągnęliśmy dużo więcej niż się spodziewaliśmy. Liczyliśmy na 15-20 komentarzy. Tym czasem właśnie dobiliśmy do setki,  a hostingodawca zaczął dobijać się do nas ze skargami dotyczącymi przeciążenia serwera 🙂 Ta okrągła liczba jest świetną okazją do zrobienia kolejnego kroku naprzód.

Rozpoczęliśmy swój etap prac nad petycją do SCS Software od… wydrukowania Waszych pomysłów. Rezultat zszokował naszego administratora i jego drukarkę. Wasze prośby i propozycje zajęły 39 stron A4! Admin zgodził się wziąć na siebie analizę Waszych pomysłów i zrobienie wstępnego przesiewu. Jak na razie dotarł do dziewiątej strony :-). Trzeba przyznać że niektórzy z Was zbyt daleko puścili wodze fantazji, zapominając o tym, że SCS nie jest potentatem na rynku. Niektórzy z Was chyba też nie czytali naszych poprzednich newsów, zapowiedzi ani zakładki “W skrócie”. Pojawiło się kilka próśb o rzeczy, które Czesi już dawno obiecali zrobić.

Po przeczytaniu tych 9 stron, generalnie jest na prawdę okej! 🙂 Z jednej strony potwierdziliście, że niektóre elementy są na prawdę ważne dla wszystkich graczy, z drugiej wskazaliście nam kilka ciekawych pomysłów, które nawet nam nie przeszły przez myśl. Najbliższe dni spędzimy zapewne na analizowaniu dotychczasowych propozycji i przygotowywaniu gotowego pisma. Możliwe, że z tego powodu nasz serwis zaliczy w czasie weekendu przerwę techniczną.

Ps. We noticed, that our site is quite often translated into foreign languages with Google Translate. It’s great to be known outside Poland. Unfortunately we have hardly no information where are you from. So please write down your countries and spoken languages in the “Comments” section.

Przy okazji chcielibyśmy się pochwalić, że odświeżyliśmy wygląd obrazków w naszej galerii i dodaliśmy tam małą niespodziankę 🙂

volvo_fh_16_interior_001volvo_fh_16_interior_002

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 88
  • 37
  • 16 602
  • 456
  • 10 948